Πέμπτη 26 Φεβρουαρίου 2015

ΦΙΛΙΚΟ ΞΕΜΟΥΔΙΑΣΜΑ, ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ - ΙΩΛΚΟΣ 4-0

Την ευκαιρία να "ξεμουδιάσουν" είχαν οι παίκτες του Ρήγα Φεραίου στο φιλικό που έγινε σήμερα το απόγευμα με την ομάδα το Ιωλκού.
  Το παιχνίδι είχε την μορφή προπόνησης αφού διάρκεσε μόνο 60 λεπτά (2 ημίχρονα των 30') και έγινε αφού πρώτα ολοκληρώθηκε το αρχικό μέρος της προπόνησης.
 Ο Λάκης Μπακάλης και ο Νίκος Τσιαντάκης
χρησιμοποίησαν όλους τους παίκτες που είχαν στην διάθεση τους και απλά για την ιστορία να αναφέρουμε πως το παιχνίδι έληξε με 4-0 υπέρ του Ρήγα Φεραίου παρόλο το χαμένο πέναλτι και τα 2 ακυρωθέντα γκολ ως οφσάιντ.
Τα τέρματα πέτυχαν οι Βουραζέρης,Σιώμος,Μαλάκος και Τσίπης. Στο πρώτο τριαντάλεπτο έπαιξαν οι : Τσουμπέκος, Γουτούλης,Μπλούχος,Βουραζέρης,Γούτσιος,Χατζής,Σπαθής, Γεωργατζής, Ρηγίνος, Μιχολίτσης, Σιώμος ενώ στο δεύτερο αγωνίστηκαν οι : Τσουμπέκος, Μπλούχος, Γεωργατζής, Ναουμίδης, Αλεξίου, Ζενούνι, Μπίκας, Τσίπης, Μαλάκος, Σιώμος, Κεμάλλι.

Για τον Ρήγα Φεραίο δεν αγωνίστηκαν οι Κεφαλάς, Χατζηαθανασίου,Μπακάλης οι οποίοι ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα.