Κυριακή, 16 Νοεμβρίου 2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Με τα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής.
 Το χαρακτηριστικό στους αγώνες του 2ου Ομίλου ήταν οι πολλές ισοπαλίες.
 Αναλυτικά τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και το πρόγραμμα της επόμενής αγωνιστικής:
Τρίκαλα – Αναγέννηση Άρτας 0-0
Πυρσός Γρεβενών–Δωτιέας Αγιάς 1-1
Οπούντιος Μαρτίνου – Πύρασος 1-1
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Βατανιακός 2-0
Λευκάδια – Θεσπρωτός 0-2
Ρήγας Φεραίος – Μακροχώρι 4-0
ΑΕ Καραϊσκάκης – Κοζάνη 1-0
Εθνικός Φιλιππιάδας–Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1












Α/Α ΟΜΑΔΑ Αγ Βθμ Ν Ι Η Υπ Κτ Δφ

1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 7 19 6 1 0 15 3 12

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 7 17 5 2 0 16 5 11

3 ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ 7 15 4 3 0 14 4 10

4 ΤΡΙΚΑΛΑ 7 15 4 3 0 12 4 8

5 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 7 14 4 2 1 19 6 13

6 ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 7 14 4 2 1 13 7 6

7 ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 7 14 4 2 1 12 7 5

8 ΚΟΖΑΝΗ 7 9 2 3 2 12 13 -1

9 ΠΥΡΑΣΟΣ 7 9 2 3 2 9 9 0

10 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 7 8 2 2 3 8 11 -3

11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ 7 7 1 4 2 8 7 1

12 ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ 7 4 0 4 3 5 10 -5

13 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 6 3 0 3 4 3 16 -13

14 ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ 7 1 0 1 6 3 16 -13

15 ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7 1 0 1 6 3 15 -12

16 ΛΕΥΚΑΔΙΑ 7 0 0 0 7 4 23 -19














ΣΕ 7 ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ 2ο ΟΜΙΛΟ


Α/Α ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ

1 Κρεββατάς Ρήγας Φεραίος 6

2 Καντού Οπούντιος Μαρτίνου 6

3 Σιάννης Θεσπρωτός 5

4 Τσικόπουλος Κοζάνη 4

5 Γκάγκας Σ. Πύρασος 4

6 Σαχινίδης Τρίκαλα 4

7 Μπενίσκος Εθνικός Φιλιππιάδας 4

8 Νικοπολίδης Αναγέννηση Άρτας 4

9 Κοσμίδης Θεσπρωτός 4

10 Γραβάνης ΑΕ Καραϊσκάκης 3

11 Μακρακης Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3

12 Γεωργίου Αναγέννηση Άρτας 3

13 Κάπος Οπούντιος Μαρτίνου 3

14 Δημουλιάς Αναγέννηση Άρτας 3

15 Καμπλιώνης Τρίκαλα 3

16 Παπαδοπουλος Κ. Κοζάνη 3

17 Σιδηρόπουλος Αναγέννηση Άρτας 3

18 Αναστασίου Πύρασος 3

19 Καραγκούνης Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3

20 Γήττας Εθνικός Φιλιππιάδας 3








ΣΕ 7 ΑΓΩΝΕΣ  ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ


Α/Α ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΙΛ. ΓΚΟΛ

1 Κρεββατάς Ρήγας Φεραίος 2ος 6

2 Καντού Οπούντιος Μαρτίνου 2ος 6

3 Βέρμπης Κηφισιά 4oς 5

4 Σιάννης Θεσπρωτός 2ος 5

5 Τσικόπουλος Κοζάνη 2ος 4

6 Γκάγκας Σ. Πύρασος 2ος 4

7 Σαχινίδης Τρίκαλα 2ος 4

8 Μπενίσκος Εθνικός Φιλιππιάδας 2ος 4

9 Παναγιωτόπουλος Ατρόμητοες Π. 4oς 4

10 Γαϊδαρτζης Πανσερραϊκός 1ος 4

11 Μουδούρογλου Δόξα Δράμας 1ος 4

12 Νικοπολίδης Αναγέννηση Άρτας 2ος 4

13 Κοσμίδης Θεσπρωτός 2ος 4

14 Μπρέσκα Παναργειακός 3ος 4

15 Ντούλιας Ιωνιακός 4oς 4







Επόμενη 8η Αγωνιστική
Πυρσός Γρεβενών – Τρίκαλα
Αναγέννηση Άρτας – Οπούντιος Μαρτίνου
Δωτιέας Αγιάς – Εθνικός Φιλιππιάδας
Πύρασος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Λευκάδια
Βατανιακός – Ρήγας Φεραίος
Θεσπρωτός – Κοζάνη
Μακροχώρι – ΑΕ Καραϊσκάκη
ς
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK KAI ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΛΗ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΣ "ΣΕΛΙΔΑ"