Παρασκευή, 5 Σεπτεμβρίου 2014

ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

 Μπορεί η κλήρωση του κυπέλλου να έγινε κάτω από τις πολύ έντονες διαμαρτυρίες όλων των εκπροσώπων των συλλόγων, οι οποίοι στάθηκαν στα πάρα πολλά έξοδα για μια ανούσια διοργάνωση που στερείται κινήτρου(ζητήθηκε και αναβολή), εντούτοις όμως η πρώτη φάση είναι πολύ νωρίς (28/9) και άμεσα οι ομάδες καλούνται να
ανταπεξέλθουν και σε αυτή την δοκιμασία.
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του κυπέλλου και για τους 4 ομίλους:
1ος όμιλος, 1η φάση (28/9)
Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου
Θύελλα Φιλώτα – Άρης Θεσσαλονίκης
Καβάλα – Απόλλων Αρναίας
Καστοριά – Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
2η αγωνιστική 1ου ομίλου
Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός / Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου / Καβάλα – Απόλλων Αρναίας
Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός / Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Φιλώτα – Άρης Θεσσαλονίκης / Καστοριά – Έβρος Σουφλίου
---------------------------------------------------------------------------------------------------
2ος όμιλος, 1η φάση (28/9)
Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς
Εθνικός Φιλιππιάδας – Αναγέννηση Άρτας
Κοζάνη – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οπούντιος Μαρτίνου
Βατανιακός – Λευκάδια
Θεσπρωτός – Πυρσός Γρεβενών
ΑΟ Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
Μακροχώρι – Οικονόμος Τσαριτσάνης
2η αγωνιστική 2ου ομίλου
Βατανιακός – Λευκάδια / Εθνικός Φιλιππιάδας – Αναγέννηση Άρτας
Μακροχώρι – Οικονόμος Τσαριτσάνης / Θεσπρωτός – Πυρσός Γρεβενών
Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς / Κοζάνη – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οπούντιος Μαρτίνου / ΑΟ Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
3ος όμιλος, 1η φάση (28/9)
Λουτράκι – Μανδραϊκός
Αχαϊκή – Πανελευσιανιακός
Ερμής Κιβερίου – Ζακυνθιακός
Δόξας Ν. Μανωλάδας – Βύζας Μεγάρων
Παναρκαδικός – Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Μαγούλας
Κύμη – Καλαμάτα
Ο Αιολικός προκρίνεται στη 2η αγωνιστική άνευ αγώνα
2η αγωνιστική – διασταυρώσεις ζευγαριών
8. 4 vs Αιολικός
9. 1 vs 6
10. 5 vs 2
11. 3 vs 7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4ος όμιλος, 1η φάση (28/9)
Γιούχτας – Αστέρας Βάρης
Ηλυσιακός – Ιωνικός
Κισσαμικός – Νέα Ιωνία
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Εθνικός Πειραιά
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ατρόμητος Πειραιά
Ηρόδοτος – Κηφισιά
Γλυφάδα – Τριγλία Ραφήνας 
2η αγωνιστική – διασταυρώσεις ζευγαριών
8. 2 vs 7
9. 1 vs 6
10. 4 vs 3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του κυπέλλου όπως το παρουσίασε η ΕΠΟ
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK KAI ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΛΗ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΣ "ΣΕΛΙΔΑ"