Κυριακή 17 Αυγούστου 2014

ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΤΕΣΤ, ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 1-1

Συνέχεια στις θετικές εμφανίσεις έδωσε σήμερα το απόγευμα ο Ρήγας Φεραίος. Αντιμετώπισε την νεοφώτιστη στην Β' Εθνική  Α.Ε. Ερμιονίδας και αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1, μετά από πολύ καλή εμφάνιση και παρουσία όλο το ενενηντάλεπτο.
 To γκολ για την ομάδας μας σημείωσε με πανέμορφη
εκτέλεση φάουλ ο Γιώργος Τσίπης μόλις στο 7' λεπτό , ενώ δέχθηκαμε την ισοφάριση με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Ιασωνίδη στο 55'.

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ : Τσουμπέκος, Χατζηαθανασίου, Γουτούλης, Γούτσιος, Βουραζέρης, Ναουμίδης, Ζενούνι, Αλεξίου, Κεμάλι, Τσίπι, Κρεββατάς.  Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Μπίκας, Μπακάλης, Μιχολίτσης, Ρηγίνος, Τζιώλης, Σπαθής, Ρέβης και Γαλογαύρος.

ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ : Ραχιώτης, Μουσταφίδης, Λίτσης, Ιασωνίδης, Τζανής, Κιοσσές, Γκι, Μπουσινάκης, Καραδέμητρος, Συμελίδης , Παβίσεβιτς. Αγωνίστηκαν στο β’ και οι: Πουρής, Σαμαράς, Κολόκας, Σβόγιτς, Στοϊμίροβιτς, Πονηρός, Λαζάρου, Βλαχόπουλος, Ευθυμιάδης, Σχοινάς, Καπουράνης, Χατζησοφρωνίου, Κολοκοτρώνης.