Κυριακή 7 Απριλίου 2013

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗ ΜΕ 1-0

Στην Αγριά και στον εκτός έδρας αγώνα της ακαδημίας μας με τον τοπικό Θησέα βρέθηκε ο Γιώργος Καρτσώνας.
Σαν υπεύθυνος τον ακαδημιών (μαζί με τον Αντιπρόεδρο της ομάδας Γιάννη Μαυροκέφαλο) συνόδεψε τους μικρούς μας ποδοσφαιριστές και δεν έχασε την ευκαιρία να αποθανατίσει κάποιες από τις προσπάθειές τους, στις φωτογραφίες που ακολουθούν

Υπενθυμίζουμε ότι το χρυσό γκολ, που χάρισε την παρθενική νίκη στην ομάδα μας με 1-0, πέτυχε στο 20' λεπτό του πρώτου ημιχρόνου ο Τανός.
Ο  ίδιος παίκτης στο δεύτερο ημίχρονο είχε και δοκάρι ενώ ο Ρήγας θα μπορούσε να είχε πετύχει περισσότερα γκολ αν ήταν λίγο πιο τυχερός ο Κουλόλι σε δύο τετ-α-τετ που είχε με τον αντίπαλο τερματοφύλακα.

Στον αγώνα έπαιξαν οι: Με την ομάδα μας αγωνίστηκαν οι : Ρίσκα Π, Βαϊόπουλος Θ.,  Καλαμπακιώτης Κ.,Παπαδόπουλος Κ, Τζούλη, , Τάνος Σερ, Αραμπατζής Αντ.,Κούλολι Μοδ., .,Κουσκουρίδας Δ.,Κωνσταντέλος Γ, Σαίτης και Σταύρου
Λόγω των υποχρεώσεων τους με τις μεικτές ομάδες της ΕΠΣΘ, έλειπαν οι Γιαννάκος Λ. και Καναλιώτης Γ..Τραυματίας ήταν ο Ντόβας Π. ενώ για διάφορους λόγους δεν μπόρεσαν να ακολουθήσουν οι Μπόλκας  Ανυφαντής Χρ., Ανυφαντής Αλ , , Μπουρμπουσιώτης Δ